Wysoka przegrana seniorów

Stal Gorzyce – KS Rotunda 7-0 (2-0) ROTUNDA: M. Klekacz – M. Szast, M.Warchoł, Sz. Jednacz, J. Wnuk – M. Rębacz, M. Fitoł ( 73′ J. Szewc), B. Kopacz  ( 82′ M. juśko), D. Fąfara, K. Wnuk – K. Szostak

Wygrana juniorów

KS Rotunda – Sokół Sokolniki 6-3 (3-1) D. Małek x3 K. Wnuk x2 N. Schiffer   Na chwilę  obecną drużyna juniorów młodszych zajmuję I miejsce, rozegrała 7 spotkań odnotowując 1 przegrana, 2 remisy i 4 zwycięstwa. Niektórym drużyną zostały do rozegrania jeszcze 1/2 mecze także miejsce w tabeli może ulec zmianie.

Puchar Polski

W najbliższą środę ( 23.08.2017 r.) zespół KS Rotunda podejmować będzie drużynę Pogoni Leżajsk w ramach II rundy Pucharu Polski. Będzie to pierwsza konfrontacja naszych zespołów. Początek spotkania godzina 17:00. Zbiórka zawodników pod klubem godzina 16:15

Piłkarski poniedziałek

Dzisiejsze  popołudnie młodsze zespoły Rotundy Krzeszów: junior młodszy, młodzik, orlik wybrały się  do Soli gdzie chłopcy rozegrali mecze kontrolne ze swoimi rówieśnikami. Junior młodszy Młodzik Orlicy Wyniki meczy: junior młodszy grano 2x 35 minut Olender Sól – KS Rotunda Krzeszów 1-1 młodzik grano 2x 30 minut Olender Sól- KS Rotunda Krzeszów 4-5 orlicy grano 3x 15 minut Olender Sól – KS Rotunda 2-17 Drużyną jak i opiekunowi drużyny Olendra Sól dziękujemy za  możliwość rozegrania meczów ,oraz zapewnienie pysznego cateringu w postaci grila.

Sparing nr.2

Olender Sól – KS Rotunda 2-4 ( 1-3) 12′ gospodarze 16′ K. Szostak (karny) 26′ Testowany 33′ K. Szostak 65′ gospodarze 72′ D. Fąfara ROTUNDA: Klekacz – J.Wnuk, K. NIedbała, M. Łysikowski,  P. Welc – Testowany, M. Fitoł, D. Fąfara, R. Fąfara – B. Kopacz, K. Szostak( 58′ B. Tabor) Grano 2 x 40 minut

Trening odwołany

Dzisiejszy trening zostaje odwołany,  drużyna seniorów rozegra w dzisiejsze popołudnie mecz kontrolny z zespołem Olender Sól. Zbiórka zawodników pod klubem 17:40, mecz o godzinie 18:30 w Soli.

Wygrane z Przędzelem

Polonia Przędzel – KS Rotunda  1-2 (1-1) gospodarze 5′ M. Jakubowski 40′ (K. Wnuk) W. Samko 80 ‚ ROTUNDA: D. Wołoszyn – W. Niedbała, M. Fitoł, K. Niedbała, J. Wnuk – W. Samko, Sz. Jednacz, D. Fąfara, K. Wnuk ( 90 ‚ B. Koń), R. Fąfara – M. Jakubowski (91’ M.Łysikowski) Polonia Przędzel – KS Rotunda 1-5 Juniorzy odnieśli 4 wygraną z rzędu pokonując drużynę Polonii Przędzel 5-1, dzięki bardzo dobrej grze Macieja Klekacza, który wyjątkowo wystąpił nie na bramce a w polu i zaaplikował rywalowi 3 bramki